PROMEDY s.r.o.       beta-glukanové přípravky z hlívy ústřičné  - nové receptury s tradicí

webmaster: PROMEDY s.r.o., Černilov 426, 503 43, Černilov, IČ: 25946021, DIČ: CZ25946021, Josef Černý, www.promedy.cz/webmaster.htm ,copyright © 2007-2018

VODA JAKO LÉK...

PITNÝ REŽIM

CO JE BETA-GLUKAN- expertní zpráva

VODA  - ZÁKLAD ŽIVOTA

Voda je skutečný základ života

 

PITNÝ REŽIM

Základem pitného režimu je pití čisté pitné kupované vody zásadně před jídlem obohacené o nové receptury s tradicí - energetické imunostimulační glukanové přípravky podporující tvorbu trávicích enzymů a následně i bezproblémovou metabolizaci stravy v harmonii s možnostmi vylučovacích orgánů.      

První pití:   PO PROBUZENÍ      (HIRADAPT)       dvě mocca lžičky  do 20 ml mírně perlivé vody

 Druhé pití: PŘED SNÍDANÍ   (HIRADAPT)      dvě mocca lžičky do 3 dl mírně perlivé vody

Třetí pití:    cca 2 HOD. PO SNÍDANI   (ZALIGLEX)    dvě mocca lžičky do 2 dl neperlivé vody

 Čtvrté pití: PŘED OBĚDEM    (HIRADAPT)     jedna mocca lžička do 4-5 dl mírně perlivé vody

 Páté pití:     cca 2 HODINY PO OBĚDĚ    (ZALIGLEX)   dvě mocca lžičky do 3 dl neperlivé vody

 Šesté pití:    PŘED VEČEŘÍ       (HIRADAPT)     dvě mocca lžičky  do 3 dl mírně perlivé vody

 Sedmé pití:  cca 2 HODINY PO VEČEŘI    (ZALIGLEX)    dvě mocca lžičky do 2-3 dl neperlivé vody

 

Pro vyšší účinnost je doporučeno využívat min. 2 balení(2x100 ml + 2x 100 ml), což je dávka na cca 2 týdny !!!

Upozornění:

       Nepijeme vodu převařenou a pokud vodu z vodovodu, doporučujeme ji střídat s vodou balenou neperlivou nebo mírně perlivou (Toma, Bonaqua, Rajec, Dobrá voda,..).

I v případě filtrů je dobré využívat více zdrojů nebo kombinovat s vodou balenou pro dosažení větší rovnováhy v přísunu látek získávaných z pití vody.

       Vodu v láhvi před nalitím protřepeme.

       Glukanové energetické přípravky protřepeme před nakapáním do příslušného množství vody a zamícháme (ne kovovou lžící).

 

      Existuje lidové rčení:  Zdravý člověk má tisíce přání, ale nemocný má pouze jedno...

 

shop.promedy

zpět nahoru ...

      Zdroje nemocí – řešme je všech 13, bude zdraví při nás

* * * * * * *

zpět nahoru ...

Co je beta glukan?

(EXPERTNÍ ZPRÁVA - BETA 1,3D GLUKAN) 

     Beta glukan je přírodní polysacharid složený z mnoha jednotek glukózy. Glukan je obsažen ve většině rostlinných buněk, ale glukan s největším biologickým účinkem je beta 1,3-D glukan izolovaný z hlívy ústřičné (Pleurotus ostreatus). Glukanové přípravky firmy PROMEDY - nové receptury s tradicí - mají maximální účinnost aniž by dráždily žaludeční sliznici nebo vyvolávaly nežádoucí alergické reakce či negativní vedlejší účinky.

Jak beta glukan účinkuje? 

Beta glukan se specificky váže na makrofágy – buňky, které hrají klíčovou úlohu v obranných reakcích těla při napadení choroboplodnými zárodky. Makrofágy tvoří jakousi první linii v neustále bitvě o zdraví, kterou v těle vede imunitní systém s viry, bakteriemi a toxiny. Po rozpoznání baktérii následuje celý sled dějů, který zahrnuje zabíjení bakterií, ničení virů, zabíjení nádorových buněk a uvolňování dalších mediátorů imunitních reakcí. Makrofágy jsou buňky, které neustále kolují všemi orgány těla s jediným cílem, najít a zničit všechno cizí. Tvoří tak jakousi armádu neustále připravenou k zásahu.Obohacené přírodními glukanovými přípravky jsou makrofágy, mikrofágy, T-buňky a B-buňky prvotřídní a nenahraditelnou ochranou lidského zdraví.

zpět nahoru ...

Voda – základ života

      Veškerý život vznikl z vody a z velké části se z ní také skládá. Abychom přežili a také si uchovali zdraví, musíme každý den přijmout dostatečné množství tohoto živlu. Voda vyživuje naše tělo a čistí ho vnitřně i zevně.       Voda je odedávna také symbolem duševního, vnímajícího a citlivého. Ztělesňuje absolutní pokoru: vždy a všude si hledá nejnižší místo, kde by chtěla v klidu setrvat. Přizpůsobí se jakémukoli tvaru, ulpívá na předmětech a proniká hluboko do země. Dere se do nejhlubších temnot, do míst, která člověk dosud nespatřil. Voda se ničeho nezalekne, potýká se s těmi nejšpinavějšími a nejjedovatějšími věcmi a rozpouští a čistí vše pro blaho člověka, v souladu se smyslem života. Voda je základem všech v přírodě existujících roztoků ať je to rostlinná míza, krev nebo lymfa. Například naši krev tvoří z více než 90% voda. Dokonce i kosti obsahují 20% vody. Zdá se, že čím je orgán důležitější, tím víc vody obsahuje: obzvlášť hodně vody najdeme v mozku – 70%. A 99% všech procesů látkové výměny v živém organismu probíhá ve vodním prostředí. Neexistuje rozpouštědlo, které by dokázalo rozpustit tolik látek jako voda. Přesto toho o vodě moc nevíme, takže vědci dnes stojí před nejednou záhadou.    

  Josef Neumayer, německý autor knihy pod  názvem Sůl, voda, světlo

  "Můžete za den vypít půl litru mléka, sníst půl litru polévky, vypít dvě velké piva a litr minerálky a přesto budete dehydrovaný, ačkoliv jste přijali tři litry tekutin.

Proč?

Nejnovější výzkumy potvrzují, že lidské tělo dokáže mít užitek v souvislosti s potřebným pH v organismu jedině z čisté pitné vody. Povrch planety se skládá ze 70% z vody a z 30% z kontinentů. Naše tělo má v sobě 70% vody a 30% pevných látek. Přesto není jedno, co pijeme. Na energii nedokážeme zužitkovat žádnou jinou tekutinu, než čistou vodu. Nikdo se nepozastaví nad tím, že rostliny polévané mlékem či pivem hynou. Když však tvrdíme, že člověk nezužitkuje žádnou jinou tekutinu tak prospěšně pro zdraví, jak čistou  vodu, zdá se to být odvážné tvrzení. Přes tento dojem nás výzkumy přesvědčují, že je to pravda.      Ve snaze dokázat, že tělo využije jenom čistou vodu jako bezpodmínečně nutnou tekutinu, kterou dokáže v rámci látkové výměny přeměnit na energii, provedli vědci pokus: postavili postupně na přenosnou váhu několik lidí, kterým dali vypít litr tekutin – pivo, mléko, minerálku, colu. Jednomu z nich dali vypít vodu. Hmotnost prvních se zvýšila asi o jeden kilogram, ale ten, který vypil vodu, byl těžší pouze o tři sta gramů. Pokud však do vody dáte čaj nebo vymačkáte citrón, voda své původní nenahraditelné a nenapodobitelné vlastnosti ztratí.      Tělo dítěte se skládá z 80% vody, u staršího člověka ze 60% a tělo zdravého dospělého člověka, jak již bylo uvedeno obsahuje 70% vody. Čím zdravější je voda, tím zdravější je životní prostředí a člověk.      Pro zdravou výměnu látek v těle potřebujeme denně pít vodu. Uvědomme si,  že káva, čaj, limonády, pivo nebo víno ve větším množství než 3 dcl denně představují pouze požitek pro naše ústa. Také pití minerálních vod by se mělo považovat za podpůrnou léčbu a jejich užívání omezit na dobu nezbytně nutnou. Při dlouhodobém užívání minerálních vod je celý organismus zatěžován ionty prvků, jejichž použitelnost v organismu je velmi nízká a pohybuje se v průměru od 5% do 10%. Pro zdravou výměnu látek v těle potřebujeme vodu, nic jiného než kvalitní pitnou vodu.

                                                                                              MUDr. Lubomír Chmelař, Ph.D.

zpět nahoru ...

Voda je skutečný základ života.

     Když se podíváme na lidské tělo jako takové, zjistíme, že je tvořeno miliardy buněk pouhým okem neviditelných.

Dokonce i ženské vajíčko, největší buňka těla, je veliké jen jako tečka na konci této věty.

Vnitřní tělo - prostor buňky vyplňuje cytoplazma, která je tvořená z 90% vodou. Není se tedy čemu divit, že lidské tělo je ze 65% -70% tvořeno vodou. Voda je hlavní složkou všech buněk, tělních tekutin a šťáv produkovaných orgány v lidském organismu.

Není tekutina jako tekutina. Nasycená tekutina vysouší a zanáší a nenasycená tekutina – čistá pitná voda zavlažuje a čistí. Voda přivádí výživné látky a odvádí odpadní produkty z těla člověka, reguluje tělesnou teplotu, krevní oběh a vylučování.

Z nasycených nápojů jako jsou čaje, limonády, cola, pivo apod. život nevznikl. A přesto je lidé pijí jakoby šlo o život. A ve skutečnosti jim o život jde.

Čistá pitná voda před jídlem ovlivňuje nejenom výživu organismu, jeho energetický potenciál, ale i celkovou výkonnost - především duševní harmonii.

     Všechno v našem těle probíhá ve vodním prostředí. S nedostatkem čisté pitné vody organismus vysychá, krev se zhušťuje, míza není schopna pohybu,  to znamená zbavovat tělo odpadních toxických látek a člověk pozvolna dává šanci nemocem.

Schopnost člověka šťastně a úspěšně prožít každý den, je podmíněná množstvím vypité čisté pitné vody.

Proč právě před jídlem?

Protože voda vypitá po jídle v organismu působí jako nasycená tekutina, která vysušuje a zanáší organismus. Taková voda spojená s obsahem žaludku nedodá dostatek energie a ztrácí své přirozené vlastnosti.

 

To nejhodnotnější co hledáte, denně překračujete. To, co máte hledat a nehledáte, denně odmítáte.

                                                                    I.Dé

zpět nahoru ...

Voda jako lékZaměřeno na...Kontakt

13.kroků pro zdraví ...Efektivní řešení ...Přednášky a poradna...

PROMEDY s.r.o. - beta - glukanové přípravky, hlíva ústřičná