webmaster: PROMEDY s.r.o., Černilov 426, 503 43, Černilov, IČ: 25946021, DIČ: CZ25946021, Josef Černý, www.promedy.cz , copyright © 2007-2018

Zdraví v souvislostech a acidobazická rovnováha

- Darina a Miroslav Záhorský a Boris Lichnický - 200,-Kč (cena je uvedena vč. DPH 15%)

Miroslav a Darina Záhorskí se synem Borisem Lichnickým se více než patnáct let společně věnují výzkumu různých terapií a diagnostických metod alternativní medicíny a jejich účinků na zdraví člověka, jako i výrobě a aplikaci přírodních energetických přípravků. Za neúčinnější a nejúspěšnější považují synergii vybraných terapií především uzdravování stravou souvislosti acidobazickou rovnováhou, pití čisté pitné vody před jídlem a komplexní detoxikaci organismu. Informace této knize nejsou dosud známé široké veřejnosti, ale u více než jedenácti tisíců klientů jsou víc než deset let ověřované cíleně určitém řádu a základních souvislostech a dále pak u tisíců účastníků seminářů jsou diskutované. Dnes už není pochyb, že vznikl nový originální program jak se zbavit nemocí a jak si udržet pevné zdraví pomocí především harmonizující stravy, přírodních přípravků a dostatkem čisté pitné vody v průběhu každého dne. Jsou to ty nejlevnější, nejúčinnější, bezpečné a každému zájemci přístupné medikamenty blízké budoucnosti. Tento uspořádaný a ověřený program tzv.kvantového sebeuzdravování vnáší do současného chaosu protichůdných informací o zdraví, o nemocech a o jejich léčení první paprsky pozitivních na sebe navazujících kroků ke zdraví, k prevenci a ke spokojenému životu bez vedlejších negativních účinků. Kniha obsahuje skvělé recepty snídaní, obědů a večeří, tedy kompletních jídel a pití zdraví prospěšných nápojů na 14 dní i postupy při jejich konzumaci pro jednotlivé genetické typy – pro organismus přemírou zásaditých látek, jako i pro organismus tzv.překyselený. Člověku, který zná přesné hodnoty své acidózy či alkalózy, tedy acidobazické nerovnováhy, se stávají recepty uvedené této knize, jako i informace výzkumů přímo uzdravující. Věříme, že se kniha pro mnohé z vás stane praktickým rádcem jak dosáhnout harmonie těla, duše a mysli, tedy vytvoření podmínek pro to jak neonemocnět a že vám dá návod pro dlouhodobou správnou výživu a účinný program nejen pro odkyselení, ale i pro zbavení se přemíry zásaditých látek organismu.

PROMEDY s.r.o.- shop

 Černilov 153, 503 43 Černilov - obj. 723 723 023

Objednávky:  info@promedy.cz - napište nám, co a v jakém množství chcete, Vaši adresu, případně telefon a my Vám zboží zašleme na dobírku, poštovné 150,- Kč. Tyto údaje slouží pouze pro vyřízení objednávky a jsou součástí daňových dokladů vedených v našem účetnictví, pro jiné účely nejsou použity.

  Nabídka produktů:
Zalibylka 14% 500 ml - 440,-Kč  (cena je uvedena vč. DPH 21%)

nové receptury s tradicí - ZALIBYLKA alias Doplněk stravy pod názvem ZALIBYLKA je výluh z hlívy ústřičné obohacený směsí léčivých bylin. Byliny jsou šetrně extrahovány a ve spojení s výluhem z hlívy vzniká harmonická směs. Andělika lék. podporuje norm.trávení, činnost jater, přirozenou obranyschopnost. Máta pepr. podporuje paměť. Dávkování: Dvě polévkové lžíce před snídaní, obědem a večeří po dobu 25 dní se 14 denní přestávkou. Nepřekračujte doporučené denní dávky. Složení: výluh z hlívy ústřičné, voda, jemný potravinářský líh 14% vol., výluh z léčivých bylin (andělika lékařská kořen, heřmánek pravý květ, pomer.kůra, puškvorec kořen, hořec žlutý kořen, máta peprná a směs koření), neobsahuje konzerv. látky. Upozornění: Přípravek pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy doporučujeme kapat do vody. Před upotřebením obsah lahvičky protřepat. Případný jemný sediment není na závadu. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Doplněk nenahrazuje pestrou stravu. Skladování: Skladujte při teplotě do 22° C a mimo dosah dětí. Po otevření uchovejte v chladu.

beta-glukanové přípravky z hlívy ústřičné  - nové receptury s tradicí

PROMEDY s.r.o. - beta - glukanové přípravky, hlíva ústřičná

Úvod            shop.promedy          Kontakt