PROMEDY s.r.o.       beta-glukanové přípravky z hlívy ústřičné  - nové receptury s tradicí

webmaster: PROMEDY s.r.o., Černilov 426, 503 43, Černilov, IČ: 25946021, DIČ: CZ25946021, Josef Černý, www.promedy.cz/webmaster.htm ,copyright © 2007-2018

ZBAVIT SE POTÍŽÍ

RYCHLE, JEDNODUŠE A EFEKTIVNĚ

Proregenol a ZALIBYLKA nebo HIROCET

 V současné době je léčení různých nemocí zdlouhavé, drahé a často nebezpečné vzhledem k vedlejším negativním účinkům chemických léků.

Položme si otázku:

Jaký člověk může bez vážnějších následků překonat chronickou únavu, opakující se infekce a nebo následky ozařování či chemoterapie?

Ten, kdo má organismus bez autoimunitních onemocnění, dostatečně silný imunitní systém se s tím vypořádá jednoznačně snáz s minimem komplikací.

Ptáte se, jak na to?

  • Denně vypít před každým jídlem min.3 dcl čisté vody, při příznacích jakékoli nemoci či bolesti zvýšit až na 6 dcl.
  • Posílit organismus, zbavit se virových, parazitárních a bakteriálních infekcí a zvýšit adaptabilitu nejen imunitního systému, ale i enzymů, hormonů a návazně i psychiky. Napravit svůj biorytmus, tělo nejvíce regeneruje při spánku, neochuzujte se o to. Pravidelně snídejte, obědvejte a večeřte, neodbývejte se.
  • Pár poznatků:

                            Jana(37):

nové receptury s tradicí - ZALIBYLKA alias Chtěla bych se touto cestou s Vámi podělit o svou zkušenost s přípravky Zalibylka a Proregenol. V posledních dvou letech jsem prodělala opakovaně několik infekčních onemocnění, cítila jsem se unavená, rychle jsem se vyčerpala a zažívání nebylo také nic moc. Prášky od lékařky sice zabraly, ale vždy se to vrátilo. Našla jsem si přes internet poradnu PROMEDY a doporučili mi kombinaci výše zmíněných přípravků. Již po prvním týdnu jsem se cítila plná energie, trávení a také vylučování se urovnalo a hlavně již 8 měsíců jsem nedostala žádnou infekční nemoc. Tato kombinace se mi osvědčila i pro mé děti, ve chvíli, kdy se vyskytl problém, nachlazení, průjmy... jsem jim po několik dní přidávala Zalibylku do čisté vody před jídlem a k tomu kapsli Proregenolu - průběh byl jednoznačně lehčí, než u jejich spolužáků, kteří infekci také dostali. A vodu před jídlem už budu pít pořád, je to nejlepší způsob, jak předejít problémům. 

Josef(33):

Zalibylku mohu jen doporučit, sám jsem ji začal užívat při problémech s pálením žáhy, dokonce jsem si ji vzal s sebou na dovolenou, během cesty mi bylo vždy špatně a teď dobrý a při pobytu vše bez problémů i přesto, že polovina zájezdu se po prvním dnu už moc nenajedla, čapli nějakou infekci.

 

Karel(47):

     Před rokem jsem začal mít potíže s ekzémem na rukou, Ze začátku jsem tomu nevěnoval pozornost, ale když to neustoupilo, tak jsem hledal řešení, použil jsem několik mastí od lékaře i přírodních, na čas se to vyřešilo, ale vždy se to vrátilo. Manželka mi přinesla z obchodu přípravky, které mi zaručeně pomohou, Proregenol a HIROCET, nejdřív jsem se jí vysmál, že zase naletěla, ale ona trvala na svém, musel jsem to užívat. Byl jsem překvapen, jak poměrně rychle vše zaúčinkovalo, ekzém se po několika dnech začal vylupovat a srovnalo se mi i trávení a když jsem po měsíci dorazil k lékaři na kontrolu, tak můj původně vyšší tlak byl v normálu.

Můj kamarád je po operaci, necítil se moc dobře a tak jsem mu dal na zkoušku pár tobolek Proregenolu, za tři dny přišel, že se cítí mnohem lépe, srovnal se mu spánek, přestal se budit. Potěšilo mě to, kamarádi si musí pomáhat.

 

Jak na to:

Aplikuje se 3x denně vždy před jídlem tak, že se 2 kapsle, tobolky přípravku Proregenol zapijí třemi až čtyřmi deci čisté pitné vody, do které se nakape 1-2 lžičky kapek ZALIBYLKY nebo HIROCETu.

Další zajímavé informace k řešení fyzické i duševní pohody můžete nalézt v nové knize "Zdraví a acidobazická rovnováha".

návrat nahoru ...

Voda jako lékZaměřeno na...Kontakt

13.kroků pro zdraví ...Efektivní řešení ...Přednášky a poradna...

PROMEDY s.r.o. - beta - glukanové přípravky, hlíva ústřičná