PROMEDY s.r.o.       beta-glukanové přípravky z hlívy ústřičné  - nové receptury s tradicí

webmaster: PROMEDY s.r.o., Černilov 426, 503 43, Černilov, IČ: 25946021, DIČ: CZ25946021, Josef Černý, www.promedy.cz/webmaster.htm ,copyright © 2007-2016

IRISDIAGNOSTIKA

nabízíme:

IRISDIAGNOSTIKU, PORADENSTVÍ A KONZULTACE

pro děti a dospělé

 Najdete nás například

v Černilově - poradna PROMEDY,(okr.Hradci Králové),

Metoda "INFOLAKMUS"

Tel.: 723 723 023

Možnost poradenství přes internet, nebo telefon ...

Liberci, České Lípě, Teplicích - tel.: 602 101 224

zpět nahoru ...

* * * * *

PŘÍHODA Z PORADNY

      Chtěla bych se zeptat na tu irisdiagnostiku, prý dokážete z oka poznat co mi je? To jsem už dříve u někoho jiného absolvovala, ale kamarádka říkala něco o zjištění příčin?       To měla pravdu, ze znamení v oční duhovce se dá zjistit nejen důsledek, ale na základě souvztažností jednotlivých znamení i příčina těchto disharmonií.      

No to jsem zvědavá, co mi řeknete na ten zašedlý proužek okolo duhovky v bělmu, je vidět i bez lupy?      

Odpovím vám otázkou, co převážně pijete?      

Dost čaje, zelený a také bylinky, jsou přece zdravé. Jo a taky minerálku.      

A co čistou vodu?       

Neblázněte, víte co nám teče z vodovodu, vždyť je to samý kámen a chemie.      

No, to jsem zrovna nemyslel, spíš vodu stolní, jemně perlivou, nebo neperlivou. Voda je celkově důležitá pro naše tělo. Pokud chybí, tak se v těle nahromadí škodliviny a metabolity a oslabuje se imunita.      

Jenže jak mám poznat, že mám dost, nebo že mi chybí?     

Osvědčeným způsobem je systematičnost, pořádek. Důležité je pití před jídlem, díky 3-4 dcl si nastartujete trávení a enzymy, mimo jiné trávení začíná už v ústech za pomoci enzymů ve slinách a proto je dobré vše pěkně prokousat, i tekutiny. Alkohol je složen z cukrů, takže když ho pokoušeme, tak ho enzymy na cukr produkované ve slinných žlázách rozštěpí a přestává být pro nás jedem.     

Tak tohle nemůžu doma ani vyslovit, toho by se ten můj chytil a vymlouval by se, že to pátý pivo ještě může, protože ho naštěpí.     

V tomto případě to platí hlavně v rámci jídla a jak u pití, tak i u stravy platí, že méně je někdy více. Ať co do pestrosti, tak i množství.  

Ale ta moje kamarádka říkala, že pije vodu i mezi jídly, ona tedy jenom snídá, obědvá a večeří, jinak nic.

    Když si uvědomíme, že po každém jídle trávení trvá zhruba 2 hodiny a vylučování další 2 hodiny, tak je dobré právě mezi těmito úseky doplnit vodu do organismu, podpoříme vylučovací systém a zbavíme se tím všech škodlivin, které jsem snědli s jídlem. Samozřejmě se zbavujeme i škodlivin, které jsou v těle uloženy delší dobu, třeba proto, že člověk nepije vodu.     

A co ten beta-glukan, co se o něm píše v letáku?

   Beta-glukan využíváme pro podporu imunity a musím vás potěšit, že je to polysacharid a tím pádem potřebuje ke své aktivaci čistou pitnou vodu. Naše přípravky jsou z hlívy ústřičné, která má mimo něj i spoustu vitamínů a stopových prvků pro naše tělo velmi prospěšných, ale zároveň i velmi dobře stravitelných. Vše je v přírodní formě a jediným konzervantem je čistý potravinářský líh.

   Řeknu vám, že jsem z toho trošku přepadlá, hodně věcí je jinak než se zdá. No uvidíme co uvidíte v mých očích. Jdeme na to?

zpět nahoru ...

 *  *  *  *  *

PITNÝ REŽIM

*  *  *  *  *

OKO – obraz fyzické, duševní, mentální a energetické roviny

            Člověk, ve snaze zbavit se problémů jenž mu způsobují nemoci, hledá již tisíciletí jejich řešení. Dnešní uspěchaná doba přináší lidem nejen požitky, ale i plno strastí. Tělesných i duševních. Pacienti zkoušejí různé léky, hledají lékaře či léčitele, kteří je jejich neduhů zbavují. Otázkou však zůstává do jaké míry a na jak dlouho. Jedním ze způsobů jak nemoci vyhledávat je i irisdiagnostika. V oku jsou znamení ještě nepropuknutých nemocí. Z několikaleté praxe tzv. oční diagnostiky je možné bez nadsázky tvrdit, že v oku lze poznat i to, co nezachytí žádný speciální přístroj. Preciznost a posuzování stadia vývoje a rozsahu choroby se odvíjí od zkušeností a možnosti porovnávání.

            Oko je skutečně odraz všech rovin člověka.

            I bělmo je součástí pozornosti irisdiagnostika a znamení na něm „signalizují“ současné zdravotní problémy. Celková prevence je tím nejlevnějším lékem a nejschůdnější cestou, kterou lze předejít nemocem a problémům dřív než vůbec vzniknou. Nejdůležitějším signalistou přicházejícího nebezpečí v podobě nemoci, zánětu, bolesti či alergie je imunitní systém. A jen ten, kdo umí dobře naslouchat svému organismu, tyto varovné signály včas rozpozná. Kdyby člověk věděl, jakou a kterou nemoc si svým jednám proti Sobě provokuje, mohl by jí předejít a tím ušetřit hodně peněz, ale především času stráveného v ordinacích a v nemocnicích. Pro irisdiagnostika – znalce očí, je oko jako mikrokosmos, do něhož se promítá zdravotní stav ducha i těla. Více než 3 000 znaků v oku je pro zkušeného odborníka - harmoniéra neomylným zdrojem informací především o příčinách a důsledcích nemocí.

         Určování diagnózy pomocí irisdiagnostiky a snaha o pozitivní změny zdravotního stavu člověka se co do věrohodnosti a účinnosti nedá srovnat se všemi těmi  vyčerpávajícími a nezřídka nepředstavitelně únavnými a mnohdy bezvýslednými laboratorními i klinickými vyšetřeními, jenž potíže pacienta ještě rozšiřují.

          Irisdiagnostika jako i odezírání znamení z celé tváře je nejenom věda, ale i veliké umění. Bez návaznosti na fyzickou, duševní, mentální a energetickou rovinu, nelze najít prvotní příčiny choroby.

Oční mapa L      Oční mapa P

návrat nahoru ...

IrisdiagnostikaVoda jako lékInfolakmus...Zaměřeno na...Kontakt

13.kroků pro zdraví ...Efektivní řešení ...Přednášky a poradna...

PROMEDY s.r.o. - beta - glukanové přípravky, hlíva ústřičná